Увійти

Про нас

ОРТОШКОЛА - ДЛЯ БІЗНЕСУ

Проект «Ортошкола», створений компанією «ТД Алком», є першим в Україні онлайн-майданчиком підготовки фахівців у галузі ортопедичної продукції медичного призначення. Додаткова освіта, яку можна здобути в Ортошколі, підвищує професіоналізм та ефективність фахівців, які працюють на ортопедичному ринку.

Процесс обучения

Високопрофесійний склад тренерів, 15-річний досвід лідера орторинка України та найсучасніші технології навчання – це основа, на якій базується наша Ортошкола.

КУРСИ - ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Усі курси Ортошколи ґрунтуються на досвіді провідних експертів галузі. Наразі проект містить понад 10 багаторівневих онлайн-курсів та продовжує розширюватися. Кожен курс надає знання про фізіологію та патологію опорно-рухової системи, забезпечує навички правильного вибору ортовиробів медичного призначення в кожній конкретній ситуації.

img

У серії для медпредставників подається інформація, що допомагає їм завоювати довіру та прихильність лікарів.

Тренери Ортошколи мають найбагатший досвід у своїй сфері. Кожен із них понад 10 років працює з лікарями, продавцями-консультантами аптек та ортопедичних салонів, категорійними менеджерами, керівниками аптек та аптечних мереж по всій Україні та СНД.

ОРТОШКОЛА АЛКОМ ДОПОМАГАЄ БІЗНЕСУ

Підвищувати продаж ортопедичних виробів медичного призначення

Поліпшувати якість сервісу

Удосконалювати управління продажами

Поглиблювати знання в галузі актуальних медичних тем

Все це дозволяє нам досягти нашої головної мети — підвищити здоров'я нації і зробити життя кожної людини, яка цього потребує, легшим.

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

Будь-який бізнес прагне розвитку. Розвиток – це прогрес, розширення впливу, підвищення прибутковості. Щоб успішно розвиватися, потрібні глибокі знання та навички роботи у своїй галузі. Ми пропонуємо вам необхідні знання та формування критично необхідних навичок.

У НАШОМУ ПЕРЕЛІКУ
01

Курси для продавців-консультантів аптек та ортопедичних салонів

02

Серія курсів для медичних
та торгових представників

03

А також курси для керівників аптек,
аптечних мереж та ортопедичних салонів

Кожна із серій поділена на кілька рівнів складності, щоб студент вибрав потрібний обсяг знань або проходив курси поетапно: від простого до поглибленого.

УРОКИ В ОРТОШКОЛІ МОЖНА ПРОХОДИТИ САМОСТІЙНО АБО ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ТРЕНЕРА

Після завершення кожного курсу потрібно буде пройти тестування, щоб визначити рівень засвоєння пройденого матеріалу. Перевірку знань може провести тренер, якщо ваш курс передбачає його участь.