Увійти

Наші курси

“Алком” для аптек

Цей курс є більш розширеним, ніж «Ортопедія для аптек. Старт». У ньому докладно розглянуто ортопедичну лінійку найбільшого вітчизняного виробника — «Алком». Тут ми розбираємо основні методи вибору конкретного виробу, особливості кожного продукту, механізми впливу моделі на патологію, цільові аудиторії, яким підходять ті чи інші вироби. Обов’язкова інформація про показання, протипоказання та режими застосування також представлена в уроках. Основи комплексного продажу та короткі алгоритми продажу виробів ТМ «Алком» допоможуть збільшити продажі в аптеці та величину середнього чека. Декілька тестів протягом курсу допоможуть контролювати рівень засвоєння матеріалу та виявити прогалини у знаннях.

Рівень: початковий

Мова курсу: українська, російська

 1. Lesson :

  6

 2. Test :

  4

Ортоексперт для аптек

Курс для тих, хто хоче знати все про ортопедичне здоров’я людини. Анатомія, фізіологія, механізми виникнення патологій та способи їх запобігання або лікування. Який виріб найкраще закриває патологію, з якою прийшов покупець. Вироби з яких матеріалів показані чи протипоказані на конкретній стадії розвитку патології чи конкретному етапі реабілітації. Особливості моделей, які слід враховувати при виборі виробу для конкретного пацієнта. Додаткові уроки щодо виробів для догляду за стопами. Відкриті домашні завдання, які дозволяють глибше поринути у тему. Тестові завдання після кожного уроку. Ви можете рекомендувати ортопедичні вироби професійно.

Рівень: професійний

Мова курсу: російська

 1. Lesson :

  24

 2. Test :

  22

Компресійний трикотаж

Кровоносна та лімфатична системи людини: фізіологія та патологія. Механізми розвитку патології Методи профілактики та лікування захворювань кровоносної та лімфатичної систем. Компресійний трикотаж: види та способи застосування. Класи компресії та показання до застосування кожного класу. Особливості компресійного трикотажу окремих виробників. Цільова аудиторія та методи рекомендації різним пацієнтам. Вчимося розбиратися в темі на професійному рівні.

Рівень: просунутий

Мова курсу: російська

 1. Lesson :

  17

 2. Test :

  7

Продаємо ортопедію. Курс ПРО для аптек

Курс призначений для людей, які хочуть докладно розібратися в принципах роботи ортовиробів, їх відмінності. Пройшовши уроки, ви зможете професійно рекомендувати той чи інший виріб та не боятися заперечень покупця. У матеріалах курсу: скарги покупця, які послужать маркерами на пропозицію конкретного ортовиробу, механізми дії (ви зможете пояснити покупцю, як йому допоможе виріб), види виробів кожної частини тіла. Обов’язковий для всіх курсів розділ про показання, протипоказання та режими носіння дозволить підібрати конкретну модель з різноманітності виробників та продуктових рядів. Алгоритм зняття мірок допоможе підібрати правильний розмір, щоб покупцю було зручно. В уроках ви також знайдете інформацію про цільову аудиторію для кожного виробу, про продукти, які підійдуть для комплексного продажу, та про закриття найчастіших заперечень покупців.

Тестові завдання, що базуються на реальних ситуаціях в аптеках та ортопедичних салонах, дозволять вам проконтролювати рівень засвоєння знань та виявити слабкі місця.

Рівень: просунутий

Мова курсу: російська

 1. Lesson :

  10

 2. Test :

  9

Ортопедія для аптек. Старт

Курс розрахований на працівників аптек, які тільки-но починають працювати з ортопедичними виробами. В уроках курсу розглянуто найпопулярніші ортопедичні вироби, які продаються в аптеках, випадки, в яких застосовується конкретний виріб. Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання покупців ортовиробів, наприклад, як довго його носити, коли потрібно, а коли не можна застосовувати. В окремому уроці для продавців наводяться основи комплексного продажу, що підвищать середній чек, та короткі алгоритми продажу ортопедичного виробу в аптеці.

Рівень: початковий

Мова курсу: українська, російська

 1. Lesson :

  5

 2. Test :

  1

Залишились питання?